ADANA KARGO HİZMETİ

Nakliyat ve kuru yük nakliyatı nedir?

            Yapılan tüm taşımacılık işlemlerine nakliyat denmektedir. Adana Kargo ve kuru yük, kara yolu taşımacılığı ile yapılan nakliyat işlerine denmektedir ve ülke genelinde yapılmaktadır. Kara yolu taşımacılığı, dünya üzerinde en güvenilir ve en çok tercih edilen taşımacılık türüdür. Kuru yük taşımacılığı, eşya taşımacılığı değildir.

            Gıda, demir, çelik ve makine gibi malzemelerin bir yerden bir yere taşınması işlemine verilen isimdir. Komple taşımacılık, kuru yük taşımacılığı ile aynı anlama gelmekle beraber, tonaj hesabı yapılan bir nakliye türüdür. Örneğin, 15 tonluk bir komple yük için bu kapasitede ve bu metreküplere uygun araçlar ile yapılması ve aracı komple doldurması, komple yük nakliyatı anlamına gelmektedir. Yük gönder nakliyat olarak, modern araçlarımız ve deneyimli elemanlarımız ile tüm kuru yük taşımacılığını güvenle yapmaktayız.

 Nakliyatçılık Disiplin Ve Özen İster

            Nakliyatçılık, her firmanın yapabileceği bir iş alanı değildir. Özveri ve disiplin isteyen, tecrübe gerektiren bir iştir. Bizler Yükgönder nakliyat olarak, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Birçok lojistik firması yük gönder firması ile çalışmaktadır. Transferlerinde zorlandığınız tüm kuru yük, parça yük, paletli yük, komple yük, kolili yük, gümrük gibi birçok yük çeşidinin nakliyatını güvenle yapmaktayız.

            Ayrıca rulo sac, paletli sac ve inşaat malzemeleri gibi kuru yük sınıfına giren birçok yükün nakliyatını sağlamaktayız. Deneyimli ve kaliteli elamanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Şirket politikamız gereğince, bütün kuru yük nakliyelerini yasalara uygun bir şekilde, gerekli belgeler ve izinler çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik ve yeni araçlarımız ile hızlı ve hatasız bir hizmet sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerine, il, ilçe ayırt etmeden nakliyat yapmaktayız.

 Kuru Yük Taşımacılığında Dikkat Etmeniz Gerekenler

            Kuru yük nakliyesi, zaman kaybı, geç teslimat gibi telafisi olmayan hataların göz edilmemesi gereken bir taşımacılık türüdür. Adana Kargo olarak gıda taşıyorsanız, yüklenen alanın sıcaklığı, taşımacılık süresi oldukça önemlidir. Demir, çelik, ham madde gibi yüklerin ise geç teslimatı, şirketleri büyük zararlara uğratmaktadır.

           Adana Kargo Nakliyat olarak, yüklerinizi teslim almadan önce tüm riskleri göz önünde bulundurarak, titiz ve kaliteli bir şekilde program yapmaktayız. Böylece yükler zarar görmeden, zamanında ve güvenle teslim edilmektedir.

Adana kargo